Вільгельмсен Марін Персонел (Україна)лтд. - Робота для моряків

Ласкаво просимо на сайт Вільгельмсен Марін Персонел (Україна)лтд.

З 2008 року Barber Ship Management, Barwil-Unitor змінили свою назву на Wilhelmsen Ship Management і Wilhelmsen Ship Serviсe відповідно яка є частиною Wilh. Wilhelmsen Group. Wilhelmsen Ship Management відкрив свою філію в Україні 01.06.2006, який потім реструктуйован у Wilhelmsen Marine Personnel (Ukraine).

Компанія "Wilhelmsen Ship Management",

що належить Wilh. Wilhelmsen Group є однією з провідних компаній в світі в області суднового менеджменту та консалтингу. Компанія пропонує послуги менеджменту в судноплавної галузі та укомплектування судів плавскладу, тренінгом, пропонує консалтингові послуги в морській і технічній галузях а також щодо впровадження інформаційних технологій в судноплавстві.

Більше 7 000 моряків різних національностей беруть участь в управлінні і обслуговуванні компанією близько 250 суден. Компанія Wilhelmsen має свій Морський Тренажерний Навчальний Центр для моряків. У новому, добре обладнаному, відповідно до сучасних вимог будівлі центр здійснює підготовку плавскладу компанії а також моряків інших компаній.

Компанія "Wilhelmsen Ship Management (WSM)"

під керуванням WSM в даний час знаходиться великий і різноманітний флот із понад 250 суден, практично будь-якого типу і розміру під різними прапорами. Для укомплектування такого флоту сучасних автомобілевозів, танкерів, газовозів, балкерів, суховантажів, пасажирських суден, буксирів, бурових установок, та інших типів суден необхідний кваліфікований Персонел .

Перевага компанії це конкурентоспроможні ставки заробітної плати, довгострокова робота, система бонусів, заохочень, різні тренінгові програми для моряків та інші.

Так одним з наших технічно " просунутих " та складних є перший коли-небудь здійснений проект запуску штучних супутників Землі з моря. Більше про цей проект можна прочитати тут >>

Увага офіцерів, які працюють в компанії! Діє система медичного страхування моряка на березі, а також членів їх сімей 365 днів на рік. Подробиці >>

Слідкуйте за нами у Twitter | Facebook | LinkedIn

Ми шукаємо:

Кваліфікованих, енергійних, досвідчених суднових фахівців всіх суднових спеціальностей заінтересованих в постійній роботі в одній з найбільших судноплавної компанії зі світовим ім'ям.

Палубні офіцери, машинні офіцери, палубні матроси, мотористи, електромеханіки, газові механіки, кадети - ми раді вам!

Всі послуги з працевлаштування безкоштовні.Більше >>

 

Навчальний диплом, досвід роботи, копії чинних документів згідно ПДНВ-95, добре знання англійської мови - необхідні для постановки на облік. Ми відкриті в робочі дні з 09.00-13.00 та з 14.00-18.00 за адресою, вказаною на сторінці Контакти >>

Святкуємо перші 150 років

ICSW